Honderdduizend euro van 'La Trappe Isid'or' naar klooster Oeganda
Van de verkoop van het jubileumbier 'La Trappe 'Isid'or' gaat honderdduizend euro naar de bouw van een nieuw klooster van de dochtercommuniteit van Koningshoeven in Oeganda.
Het bier wordt alleen in 2009 gebrouwen, bij gelegenheid van het 125-jarig bestaan van bierbrouwerij De Koningshoeven. Tijdens drukbezochte open dagen van de brouwerij, 4 en 5 juli dit jaar, sloeg de ambassadrice van Oeganda het eerste vat van het jubileumbier aan. Besloten werd de opbrengst ervan vrijwel volledig ten goede te laten komen aan de uit Kenia gevluchte dochtercommuniteit van Koningshoeven die in Oeganda een nieuw klooster bouwt en nieuwe bronnen van inkomsten zoekt. Aan het eind van het jaar is de balans op gemaakt van de verkoop van het jubileumbier. Daaruit blijkt dat een ton vrijkomt voor de communiteit in Oeganda.
Abt Bernardus dankt iedereen die door de aankoop van het bier een bijdrage heeft geleverd aan de kloosterbouw. Abt en monniken van Koningshoeven wensen iedereen een Zalig kerstfeest en een Gezegend Nieuwjaar.